پاسخ سوالات مسابقات پیامکی ایرانسل مهدی mehdi1_2@yahoo.com از آنجایی که تمامی مطالب منتشر شده در این وبلاگ دست نوشته و حاصل زحمات مستمر اینجانب میباشد، عدم رضایت خود را از هرگونه کپی برداری از این مطالب ابراز میدارم، لذا انجام این کار مغایر با قانون کپی رایت و از نظر شرعی حرام میباشد. www.smscontest.ir ------------------------------------------ تشکر و قدردانی میکنم از شما دوستان عزیز و بازدید کننده گان محترم که در این چند سال گذشته با اعتماد خودتون نسبت به من باعث رونق روز افزون این وبلاگ شدید... به علت مشغله کاری نمیتونم مثل گذشته در خدمتتون باشم، لذا از این پس Sms Contest تعطیل خواهد بود و به روز نخواهد شد، لطفا از ارسال اس ام اس و ایمیل برای دریافت جواب سوالات مسابقات خودداری فرمائید،،، اگر فکر میکنید کاری هست که من میتونم براتون انجام بدم "فقط با آدرس ایمیلم و یا بخش نظرات پست نخست این وبلاگ" با من به اشتراک بزارید. ماندگارترین ثروتها از ثروتمند کردن دیگران به دست می آید... درود بر شما دوست و دوستدار شما "مهدی" 1391/7/17 ------------------------------------------ هنگامی که اهداف شما از اشتیاق شما سرشار شد، به چیزی دست می یابید که مردم به آن شانس میگویند...! ------------------------------------------ در مقابل مشکلات زندگی خم به ابرو نیاورید، کارگردان همیشه سخت ترین نقشها را به بهترین بازیگر میدهد... ------------------------------------------ به انجام کارهای نیک ادامه دهید، حتی اگر دیگران آنها را به نام خویش ادعا کنند، کارهای نیک شما پیشکشی است به خدا و هیچ کس نمیتواند "خدا" را فریب دهد... ------------------------------------------ بلی این چنین است فضل خدا که بر هر که خواهد نماید عطا که الطاف ایزد بود بیکران بود آگه از حال اهل جهان ------------------------------------------ tag:http://eydtaeydirancell.mihanblog.com 2020-08-09T03:51:15+01:00 mihanblog.com سومین جشنواره ستاره‌های فناوری برگزار شد... 2012-10-07T13:31:01+01:00 2012-10-07T13:31:01+01:00 tag:http://eydtaeydirancell.mihanblog.com/post/608 Administrator هیات داوران در این جشنواره بر اساس بررسی مدارک جمع آوری شده به سبب سرمایه گذاری متناسب و کسب سهم اول بازار در ارائه و گسترش خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه، نشان ستاره فناوری ایران را به عنوان بر‌ترین ارائه دهنده خدمات و راهکار، به شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ) اهدا نمودند. به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این جشنواره که بعداز ظهر ۱۶ اسفند ماه در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید برترین‌های حوزه فناوری کشور معرفی شدند. جشنواره هیات داوران در این جشنواره بر اساس بررسی مدارک جمع آوری شده به سبب سرمایه گذاری متناسب و کسب سهم اول بازار در ارائه و گسترش خدمات ارزش افزوده بر بستر تلفن همراه، نشان ستاره فناوری ایران را به عنوان بر‌ترین ارائه دهنده خدمات و راهکار، به شرکت رهنما کامیابان نخستین (بییپ) اهدا نمودند.

به گزارش خبرنگار «تابناک»، در این جشنواره که بعداز ظهر ۱۶ اسفند ماه در سالن همایش‌های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید برترین‌های حوزه فناوری کشور معرفی شدند. جشنواره ستاره‌های فناوری هر ساله در آخرین ماه سال با هدف معرفی برترین‌های این حوزه و با استقبال کم نظیر فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار می‌شود.

مباحث سومین دوره جشنواره ستاره‌های فناوری ایران در چهار گروه الکترونیک و فناوری-اطلاعات‏، صنایع مخابرات و فناوری‌اطلاعات‏، دولت الکترونیک و دانش و فناوری دسته بندی شده بود که نامزدهای این دوره از جشنواره در ۲۶ موضوع مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.در این جشنواره تعدادی از ستاره‌های موسیقی ایران نیز به عنوان مهمانان ویژه شرکت رهنما حضور داشتند. علی لهراسبی، رضا یزدانی و محسن یگانه اظهار کردند که در مدت همکاری خود با شرکت رهنما و در تعامل با اپراتور‌ها توانسته‌اند حضور چشمگیری در بازار نوین دیجیتالی در کشور داشته باشند.

رضا یزدانی در زمینه دانلود غیر مجاز آثارموسیقی از طریق اینترنت گفت امیدوار است در تعامل با شرکت رهنما و اجرایی شدن پروژه این شرکت در زمینه عرضه و دانلود مجاز آلبوم‌های موسیقی، با نام
بییپ تونز، بتوان گامی در جهت حمایت از حقوق صاحبان آثار و هنرمندان کشور برداشت.

منبع: سایت خبری تحلیلی تابناک
]]>