Sms Contest پاسخگوی سوالات مسابقات پیامکی ایرانسل

نویسنده :Administrator
تاریخ:دوشنبه 27 شهریور 1391-02:08 ق.ظ

مسابقه پیامکی ایده آل

موضوع: اطلاعات عمومی
 
تاریخ برگزاری:
• شروع مسابقه: ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۱
• پایان مسابقه: ۸ مهر ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب
 
برگزار كننده: شركت پیام پرداز

تعداد سوالات: ۱۰ سوال در هر روز (مجموعا ۲۵۰ سوال)
 
قیمت هر سوال: ۹۹ تومان
 
حامی :
• شركت پیام پرداز، مجله ایده‌آل
 
جوایز این دوره :
جوایز قرعه کشی هفتگی:  یک دستگاه آیپد اپل در پایان هر هفته

جوایز قرعه کشی روزانه : مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به همراه یک بلیط کنسرت در هر روز (جایزه نقدی بصورت کارت هدیه اهدا خواهد شد)
 
آغازمسابقه : کاربر با ارسال دستور OZV MOI از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲  در مسابقه ایده آل عضو میشود. عضویت در مسابقه رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در مسابقه، سوالات برای کاربر ارسال می شود.
 
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوال های روزهای قبل که پاسخ داده نشده است نیز پاسخ دهد. هر کاربر در هر روز فقط می تواند حداکثر به ۱۰ سوال از مسابقه پاسخ دهد.
 
کیوورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “MI” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “MI” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: MI ۲

به ازای هر پاسخ صحیح ۱۰۰۰ امتیاز به کاربر تعلق می گیرد و هر پاسخ غلط ۵۰۰ امتیاز برای کاربر لحاظ می شود.
 
نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV MOI را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
تذکر مهم: با لغو مسابقه در هر مرحله از مسابقه، تمامی امتیازات کسب شده برای کاربر محفوظ خواهد ماند و کاربر بر اساس امتیازاتی که تا آن لحظه کسب کرده است در قرعه کشی ها شرکت داده خواهد شد.

شما هر زمان پس از لغو عضویت می توانید مجددا وارد مسابقه شده و مسابقه را از آخرین سوالی که قبلا پاسخ داده اید ادامه دهید. در اینصورت امتیازات جدید کسب شده به امتیازات قبلی شما افزوده خواهد شد.
 
در هر لحظه برای مشاهده کل امتیاز خود در مسابقه می توانید کد  MOI 777 را به ۸۲۸۲ ارسال نمایید. 
 
نحوه امتیاز گیری:
کاربر  به ازای هر  پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰۰ امتیاز دریافت می کند. در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و  سوال بعد ارسال می گردد.
 
 
نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV MOI به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک‌های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک‌های معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۹۹۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
نحوه انتخاب برندگان:
 
انتخاب برنده قرعه کشی روزانه  (۲۵۰ هزار تومان در هر روز)
از بین کاربرانی که در هر روز حداقل به یک سوال پاسخ داده اند، قرعه کشی انجام شده و به نفر برگزیده کارت هدیه مبلغ ۲۵۰هزار تومان به همراه یک بلیط کنسرت اهدا خواهد شد  (امتیاز بیشتر= شانس بیشتر)
 
 
انتخاب برنده قرعه کشی هفتگی : (هر هفته یک دستگاه آیپد)
از بین کاربرانی که در هر هفته موفق به دریافت حداقل ۵۰۰۰۰ شده اند، قرعه کشی انجام شده و به نفر برگزیده یک عدد Ipad ۱۶ wifi اهدا خواهد شد  (امتیاز بیشتر= شانس بیشتر)

 تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
 تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد . ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)

اعلام برندگان: قرعه کشی مسابقه در پایان  مهرماه انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:

کاربر یک هفته بعد از پایان مسابقات با ارسال کد MOI ۵۰۵ به ۸۲۸۲ می تواند از برنده شدن خود در هر تاریخی مطلع شود.
همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

منبع:
ایرانسل


جوابها

  • برای دریافت جواب سوالات مسابقات روزانه ایرانسل، اینجا را کلیک کنید.Page Rank

ابزار هدایت به بالای صفحه

Online User
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic