Sms Contest پاسخگوی سوالات مسابقات پیامکی ایرانسل

نویسنده :sina
تاریخ:دوشنبه 30 مرداد 1391-05:42 ب.ظ

مسابقه نور قرآن

موضوع: مصادف با ماه مبارک رمضان

تاریخ برگزاری:

• شروع مسابقه: ۳۱ تیرماه ۱۳۹۱
• پایان مسابقه: ۳۱ مردادماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب
 
برگزار كننده: شركت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
تعداد سوالات: ۵۰ سوال
 
قیمت هر سوال: ۷۵ تومان

حامی:

• شركت رهنما کامیابان نخستین ( بییپ) و حامی معنوی موسسه درسهایی از قرآن
 
جوایز این دوره:

جایزه قرعه کشی ویژه:
کمک هزینه مسکن به ارزش ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال ( ویژه کسانی که حداقل به ۱۰ سوال پاسخ داده اند)

جوایز روزانه: ۳۲ کمک هزینه سفر حج به ارزش ۶،۰۰۰،۰۰۰ ریال

جوایز قرعه کشی روزانه: ۱۸۷۵۰ شارژ ۱۰۰۰۰ ریالی ایرانسل (هر روز حدود  ۵۸۵ شارژ ایرانسل)

جوابها

  • برای دریافت جواب سوالات مسابقه پیامکی نورقرآن، اینجا را كلیك كنید.
آغازمسابقه: کاربر با ارسال یک پیامک بدون متن به ۸۴۹۰۹ برای شرکت در مسابقه ثبت نام می کند. عضویت در مسابقه و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای ارسال سوالات و استفاده از راهنما از کاربر هزینه کسر خواهد شد. در واقع این درخواست به کیورد OZV RAMEZAN ارجاع می شود.
 
سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند به سوالات بیشتری در آن روز پاسخ دهد. 

کیوورد قابل استفاده در این مسابقه برای پاسخ دادن به سوالات “RD” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “RD” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال: RD ۳

نحوه انصراف: کاربر برای انصراف از عضویت در مسابقه میتواند دستور LAGHV RAMEZAN را از طریق پیام کوتاه به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
 
 نحوه امتیاز گیری:
کاربر  به ازای هر  پاسخ صحیح به هر سوال ۱۰۰ امتیاز و پاسخ غلط ۵۰ امتیاز دریافت می کند. در این مسابقه کاربر اگر به سوالی غلط پاسخ دهد سوال برای وی تکرار نشده و سوال بعدی ارسال می گردد.در بین سوالات ، سوال ۵،۱۰،۱۵،۲۰،۲۵،۳۰،۳۵،۴۰،۴۵،۵۰ سوالات طلایی بوده که کاربر با پاسخ گویی به این سوالات امتیازشگفت انگیزی  دریافت می کند (سیستم با درنظر گرفتن موارد زیر به کاربر از ۵۰۰ تا ۲۰۰۰ امتیاز خواهد داد)
 
برای افزایش امتیاز سوالات طلایی کاربر می تواند راهکارهای زیر را به کار ببرد:
۱. پاسخ صحیح به سوالات قبل
۲. سریع پاسخ دادن به سوالات
۳. کشف رمز

هدیه بییپ تونز: کاربر با پاسخگویی به ۱۰ سوال یک اعتبار ۱۰۰۰ تومانی از بییپ تونز هدیه خواهد گرفت.( بییپ تونز دانلود قانونی موسیقی)
 
 ربات راهنما
در این مسابقه موجودی به نام "ربو دانا" به کاربر  معرفی می شود که در هر مرحله از مسابقه در کنار او بوده  و به کاربر کمک می کند تا امتیازش را افزایش دهد.
ربات راهنما چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"روبودانا" برای پاسخ دادن به سوالات طلایی و کشف رمز به کاربر کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با روبودانا باید عبارت RORA را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 
 کشف رمز:
در ابتدای مسابقه برای هر کاربر یک رمز در نظر گرفته می شود که کاربر با حدس زدن رمز مسابقه (که یک عدد ۹ رقمی است) ۱۰۰۰ امتیاز دیگر دریافت می کند. نحوه کشف رمز به این صورت است که پس از پاسخ صحیح به برخی از سوالات یک یا چند رقم رمز برای کاربر نمایش داده می شود یعنی پس از پاسخ دادن به تمام سوالات ، ۶ رقم رمز نمایش داده می شود.

شرکت کنندگان همواره با ارسال RD ۹۹۹ به شماره ۸۲۸۲ می توانند برای کشف رمز مسابقه از سیستم کمک بگیرند.

در این حالت کاربر با راهنمایی هایی که از سیستم دریافت می کند بایستی بقیه  ارقام را حدس زده و عدد مورد نظر را با یک فاصله پس از حرف RD به شماره ۸۲۸۲ ارسال کند.
مثال : RD ۶۵۶۲۳۴۱۱۹
 نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال OZV RAMEZAN به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS) ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامک های معمولی قرار می گیرند.
 
با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 نحوه انتخاب برندگان:
 
انتخاب برنده قرعه کشی ویژه :کمک هزینه مسکن
در پایان مسابقه از بین شرکت کنندگانی که به حداقل  ۱۰ سوال در مسابقه پاسخ داده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد.
 
 
انتخاب برندگان روزانه  (سفر حج)
در پایان هر روز کاربری که در بین شرکت کنندگان بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد ، به عنوان برنده جایزه روزانه انتخاب خواهد شد.
 
 
انتخاب برنده قرعه کشی : (شارژ ۱۰۰۰تومانی)
در هر روز از بین افرادی که در مسابقه شرکت کرده اند به قید قرعه ۵۸۵ شارژ ایرانسل اهدا خواهد شد . ( امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
برندگان می توانند با ارسال کیورد RD ۶۶۶  به ۸۲۸۲ شارژ خود را دریافت کنند.

- تذکر : جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این مسابقه حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)

 اعلام برندگان: قرعه کشی مسابقه معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:
 کاربران همواره با ارسال عبارت RD ۲۲۲ به ۸۲۸۲ می توانند از نتیجه رقابت روز قبل مطلع شده و در صورت برنده شدن برای دریافت جایزه خود اقدام کنند.
 
 شرکت کنندگان مسابقه، یک ماه پس از پایان مسابقه با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در مسابقات مطلع شوند.
• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

جوابها

  • برای دریافت جواب سوالات مسابقه پیامکی نورقرآن، اینجا را كلیك كنید.

 
 

قابل توجه شركت كنندگان در مسابقات ویترین ایرانسل:

اهداء جوایز در ویترین ایرانسل حداكثر ۳ماه پس از تاریخ پایان مسابقه همان دوره می‌باشد.
ضمنا برندگان بعد از اعلام نتایج ، ۳۰روز مهلت دارند كه مدارك خود را ارائه دهند.
بدیهی است پس از پایان مهلت مقرر شرکت رهنما (بییپ) هیچگونه مسئولیتی در قبال تحویل جوایز به برندگان نخواهد داشت
 


Page Rank

ابزار هدایت به بالای صفحه

Online User
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic