Sms Contest پاسخگوی سوالات مسابقات پیامکی ایرانسل

نویسنده :Administrator
تاریخ:چهارشنبه 21 تیر 1391-01:57 ب.ظ

مسابقه پیامکی مشعل

شروع بازی حمل مشعل با ارسال عبارت M 10002455 به 8282


موضوع:
حمل مشعل المپیک ۲۰۱۲
تاریخ برگزاری:
• شروع بازی: ۱۴ تیر ماه ۱۳۹۱
• پایان بازی: ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۱ ساعت ۱۲ شب
 
برگزار كننده: شركت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
تعداد سوالات: ۲۱۰ سوال (معادل ۲۱۰ مسیر)
هزینه هر سوال: ۷۵ تومان
حامی: شركت رهنما کامیابان نخستین (بییپ)
 
جوایز این دوره:
• جایزه قرعه کشی: یک مشعل طلایی به ارزش ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال (بین افرادی که مشعل المپیک را به لندن برسانند) امتیاز بیشتر = شانس بیشتر
• جایزه رقابتی: یک مدال طلا به ارزش ۱۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ریال
• جایزه ویژه تماشاچی: ۵ سکه بهار آزادی
• جوایز قرعه کشی روزانه: ۳۸ نیم سکه
• گنجهای بین راهی: ۱۲،۴۶۴ شارژ ۱۰۰۰ تومانی (در هر روز ۳۲۸ شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل)

جوابها


 آغاز بازی: کاربر با ارسال عبارت M 10002455 به 8282 در بازی عضو می شود. عضویت در بازی  و دریافت اولین سوال رایگان است و فقط در ازای دریافت پیامکهای بعدی از کاربر هزینه کسر خواهد شد. پس از عضویت در بازی، سوالات برای کاربر ارسال می شود.

سوال اول هر روز بطور اتوماتیک برای ثبت نام کنندگان فرستاده می شود و در صورتیکه کاربر بخواهد می تواند با پاسخ به سوالات بیشتر مشعل را به سمت شهر اصلی مربوط به آن روز هدایت کند.
 
کیورد قابل استفاده در این بازی برای پاسخ دادن به سوالات “M” می باشد و شرکت کنندگان بایستی شماره گزینه صحیح را با رعایت یک فاصله پس از حرف “M” در متن پیامک وارد نموده و آن را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
مثال:
M 10002455

در این بازی حرکت مشعل از جزیره ابوموسی شروع می‌شود و هر روز، افراد باید مشعل را تا فاصله شهر اصلی بعدی حمل کنند. ۳۸ شهر اصلی وجود دارد که آخرین آنها لندن است. حدفاصل هر دو شهر اصلی تعدادی شهر دیگر وجود دارد که کاربر باید از بین این شهرها نزدیک‌ترین مسیر تا مقصد را بیابد. کاربر می بایست  مشعل را تا شهر اصلی مربوط به همان روز از بازی، حمل کند. در پیامک دریافتی پس از مشخص شدن شهر مبدا و مقصد، چندشهر به کاربر پیشنهاد خواهد شد که وی باید از طریق انتخاب نزدیکترین مسیر هوایی به مقصد برسد و در جواب باید یکی از آنها را انتخاب کند.
 
مثال:
اگر کاربری در روز چهارم بازی باشد مشعل وی در زابل قرار دارد و باید آن را تا شهر اصلی بعد یعنی مشهد حمل کند. در پیامکی که برای وی ارسال خواهد شد بعد از توضیح مبدا و مقصد، از او خواسته می شود برای رسیدن به مقصد یکی از چهار شهر زیر را انتخاب کند:
o زاهدان
o نهبندان
o دوست محمد
o زهک

پاسخ این سوال گزینه دو، نهبندان می باشد که کاربر با انتخاب هر مسیر و ارسال آن چندشهر دیگر را دریافت خواهد کرد که از بین آنها باید نزدیک ترین مسیر هوایی را انتخاب کند پس از انتخاب هر شهر، فاصله هوایی کاربر تا شهر مقصد به وی اعلام می‌شود که مشخص‌کننده میزان دقت انتخاب وی خواهدبود.
 
 نحوه امتیاز دهی:
  کاربران با رساندن مشعل به شهر نهایی «لندن» ۵۰۰ امتیاز دریافت می‌کنند.
 کاربران با رساندن مشعل به هریک از سی و هشت شهر اصلی ۱۰۰ امتیاز دریافت می کنند.
 کاربران با رساندن مشعل به هر یک از شهر های بین راهی از سی و هشت شهر اصلی ۱۰ امتیاز دریافت می کنند.
 سایر راه های کسب امتیاز (در ادامه در خصوص هر یک توضیحات مفصل ذکر شده است):
 جذب تماشاگر برای نمایش مشعل در شهرهای اصلی
 یافتن گنج
 پاسخ صحبح به سوال جادویی و استفاده از قالیچه پرنده
 استفاده از غول چراغ جادو
 
سوخت مشعل:
تعداد مسیرهای کوتاه بین شهرهای اصلی برای حمل مشعل مشخص است و کاربران به اندازه طی کردن این مسیر نفت در اختیار خواهند داشت تا مشعل را روشن نگه دارند. اگر کاربری بخواهد از مسیر دورتری برود و یا سوختش تمام شود باید میزان نفت خود را افزایش دهد. این کار از دو طریق امکان پذیر است:

 خرید نفت با استفاده از امتیاز: در زمان اعلام اتمام نفت مشعل اگر کاربر گزینه های مسیر را انتخاب نمایدٰ به طور اتوماتیک ۱۰۰ امتیاز از وی کاسته شده و ۵ لیتر نفت به وی داده می شود.
 خرید نفت با پرداخت هزینه: کاربر می تواند با ارسال کد NAFT به شماره ۸۲۸۲، ۵ لیتر نفت خریداری بکند تا مشعل وی روشن بماند در اینصورت ۹۹۰ریال از شارژ وی کسر خواهد شد .
 
هر شرکت کننده در آغاز مسابقه به اندازه یک مخزن ۱۵ لیتری نفت هدیه می گیرد.

گنج:

در مسیر بین شهر‌ها به صورت اتفاقی برای برخی از کاربران اعلام می‌شود که در یکی از شهرهای اطراف آن‌ها گنج وجود دارد و فاصله کیلومتری هوایی تا گنج به وی اعلام ‌می‌شود. کاربر در صورت تمایل به شهرهای اطراف رفته و هر بار به وی فاصله تا گنج اعلام خواهد شد .گنج می تواند شارژ، امتیاز یا نفت باشد. پس از یافتن گنج مسیر حمل مشعل ادامه خواهد داشت.
 
نمایش مشعل در شهرهای اصلی:
با رسیدن به هر شهر اصلی، به کاربر پیشنهاد داده می‌شود تا مشعل را به یکی از مکان‌های اصلی شهر ببرد و آن را برای نمایش به مردم شهر عرضه کند. امتیازی که کاربر دریافت می کند از ۵۰ تا ۵۰۰ امتیاز خواهد بود. پارامترهایی مانند تعداد تماشاچیان و مکان انتخابی در امتیاز وی تاثیر گذار است.
 
هر شرکت‌کننده یک کد منحصر به فرد دریافت می کند که با کمک آن می تواند دوستان خود را دعوت کند تا با ارسال آن کد به ۸۲۸۲ به طور مجازی جزء تماشاچیان مشعل وی شوند. تعداد تماشاچیان در کسب امتیاز در هنگام به نمایش گذاشتن مشعل در هر شهر موثر خواهد بود.

• صفر تا ۱۰۰ امتیاز بر اساس مکان دیدنی
• ۲۰ امتیاز در ازای حضور هر تماشاگر (سقف امتیاز =۳۰۰)
• صفر تا ۱۰۰ امتیاز به صورت رندوم به تمامی کسانی که مشعل را به نمایش درآورند.

و کاربری که به بازی دعوت می شود و وارد بازی شده است ۲۵ امتیاز دریافت خواهد کرد.
 
مثال:
کاربری کد M 10002455 را به 8282 ارسال کرده و جزو تماشاچی های دوست خود (با کد 10002455) شده است با ورود به بازی ۲۵ امتیاز و فرد دعوت کننده ۲۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.
 
قالیچه پرنده: 
برای کاربرانی که در روزهای میانی یا پایانی وارد بازی می‌شوند، این امکان وجود دارد که با خرید قالیچه پرنده خود را به شهر اصلی آن روز و سایر کاربران برسانند و در قرعه‌کشی روزانه یک نیم‌سکه بهار آزادی و نزدیک شدن به شهر لندن شرکت کنند. البته در این صورت امتیازات و گنجهای بین راه را از دست خواهند داد. (استفاده از قالیچه کاربر را به اندازه فاصله ۶ شهر پیش خواهد برد)

برای استفاده از قالیچه پرنده دو راه وجود دارد:
 
 استفاده از قالیچه با امتیاز: کاربر در صورت ارسال عبارت M ۴۴۴۴ به شماره ۸۲۸۲ می تواند از قالیچه استفاده کند. در این صورت ۲۰۰ امتیاز از وی کسر می گردد.

 استفاده از قالیچه با پرداخت هزینه: کاربر می تواند با ارسال کد GHALI به شماره ۸۲۸۲ از قالیچه استفاده کند. در اینصورت ۱۹۹۰ ریال از شارژ وی کسر خواهد شد.

به محض ارسال عبارت GHALI به ۸۲۸۲ یک سوال جادویی از کاربر پرسیده می شود که در صورت پاسخ صحیح، امتیازی بین ۵۰ تا ۱۰۰ به صورت رندوم به وی تعلق خواهد گرفت.

 غول چراغ جادو
در این بازی موجودی به نام "غول چراغ جادو" به کاربر  معرفی می شود که در هر مرحله از بازی در کنار او بوده  و به وی کمک می کند تا امتیازش افزایش یابد؛

غول چراغ جادو چه کارهایی می تواند انجام دهد:
"غول چراغ جادو" برای پیدا کردن مسیر، گنج و مکان های دیدنی و به عبارتی کسب امتیاز بیشتر و راهنمایی در یافتن پاسخ صحیح به کاربر کمک می کند.
 
شرکت کنندگان برای مشورت با غول چراغ جادو  باید عبارت GHUL را به شماره ۸۲۸۲ ارسال نمایند.
 
 نحوه قیمت گذاری:
ارسال پیامک به ۸۲۸۲  رایگان می باشد این بدین معنی است که مشترکین برای ارسال:                  M 10002455 به ۸۲۸۲ هزینه ای پرداخت نمی کنند. ولی با توجه به اینکه این سرویس بعنوان یک سرویس ارزش افزوده به شمار می آید مشترکین فقط در ازای پیامک های دریافتی از سیستم هزینه پرداخت می کنند.
 
در واقع خدمات ارزش افزوده، خدماتی هستند که فراتر از سرویس های پایه یک اپراتور (مثلا ارسال SMS)  ارائه می شوند بنابراین در قیمت گذاری این گونه سرویس ها، پیامک های حاوی محتواهای ارزش افزوده در طبقه بالاتری نسبت به پیامکهای معمولی قرار می گیرند.

با نظر به موارد فوق و با توجه به اینکه در مسابقات پیامکی در ازای هر درخواست، یک پیامک ۵ قسمتی (معادل ۵ پیامک) برای مشترکین ارسال می گردد، قیمت پاسخگویی به هر سوال معادل ۷۵۰ ریال محاسبه گردیده است.
 
 نحوه انتخاب برندگان:
انتخاب برنده قرعه کشی : مشعل طلایی ۲۰میلیون تومانی
در پایان بازی از بین شرکت کنندگانی که به شهر لندن رسیده باشند و  بر اساس امتیاز ی که در طول بازی کسب کرده اند به قید قرعه  یک شرکت کننده انتخاب خواهند شد. (امتیاز بیشتر = شانس بیشتر)
 
انتخاب برنده نفر برتر : مدال طلای ۱۰ میلیون تومانی
در پایان بازی به کاربری که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد یک مدال طلا برنده می شود.
 
انتخاب برندگان روزانه  به قید قرعه: ۳۸ نیم سکه بهار آزادی
در پایان هر روز از بین کاربرانی که در بین شرکت کنندگان به شهر مربوطه رسیده باشند به قید قرعه یک شرکت کننده انتخاب خواهد شد (امتیاز بیشتر=شانس بیشتر)
 
انتخاب برندگان گنج های بین راه: شارژ ۱۰۰۰ تومانی ایرانسل
در هر روز از بین افرادی که در بازی شرکت کرده اند به قید قرعه ۳۲۸ شارژ ایرانسل اهدا خواهد شد.
 
تذکر: جوایز با کسر کسورات قانونی به برندگان اهدا می گردد.
 
تذکر مهم: هر شرکت کننده در این بازی حداکثر یک جایزه برنده خواهد شد. ( یعنی اگر شرکت کننده ای ۲ جایزه برنده شود بهترین جایزه به او اهدا می گردد و جایزه دیگر به نفر جایگزین اهدا خواهد شد)
 
 اعلام برندگان: قرعه کشی بازی معمولاً یک ماه پس از پایان آن  انجام شده و اطلاع‌رسانی به برندگان از روش های زیر صورت می گیرد:

 کاربران همواره با ارسال عبارت M ۲۲۲ به ۸۲۸۲ می توانند از نتیجه رقابت روز قبل مطلع شده و در صورت برنده شدن برای دریافت جایزه خود اقدام کنند.

• شرکت کنندگان بازی، یک ماه پس از پایان بازی با ارسال عبارت BWIN به شماره ۸۲۸۲ از طریق پیامک می توانند از وضعیت خود در بازی مطلع شوند.

• همچنین با برندگان تماس گرفته خواهد شد.

منبع: ایرانسل

جوابها

  • برای دریافت جواب سوالات مسابقه پیامکی مشعل، اینجا را كلیك كنید.Page Rank

ابزار هدایت به بالای صفحه

Online User
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic